wolfy napisał(a):

|
Po dwóch meczach. Przypomnę.
|
Dokładnie 2 z 15. I wielkie zaskoczenie że runda jest ekstremalnie krótka, jakby terminarz i ilość spotkań w sezonie była owiana tajemnica.
Wisła potrzebowała trenera który z miejsca zrobi drużynę walcząca o awans. Tu nie ma czasu na docieranie się pół rundy.
A transfery na tym etapie to będą pudrowaniem spieprzonej pracy. Tego tylko brakuje żeby Rude teraz z lotniska wrzucał kogoś do składu by ratować wynik.
Zresztą, Kiko tak robił z Basha czy Balaniukiem więc będzie miał też aprobatę swojego przełożonego.