wolfy napisał(a):

|
Ma ktoś jeszcze wątpliwości że potrzebujemy zawodników ofensywnych? I to desperacko.
|
Na razie to my nawet trenera nie mamy. A przepraszam, mamy pasjonata teoretyka.
Ściągniemy teraz na szybcika opasłych kocurów do odcinania kuponów. Nowe, nie znałem.