Markus napisał(a):

Na razie Jaroch i Goku dramatyczni, podobnie Sapała. Wszyscy oni nadają się do zmiany. Ktoś tu mówił, że gra bez Carbo będzie wzmocnieniem? No to właśnie widzimy.
Nie mamy środka pola i rozegrania w drugiej linii. Jedynie Alfaro i Duda próbują coś zrobić indywidualnymi akcjami. Jak nie ma rozegrania, bo jest Sapała, nie ma co się im dziwić.
|
Dramatyczna to była taktyka Rude i jego "pomysł na ten mecz. Pomijam że zespół jest zajechany fizycznie grając z zmęczonymi Tyszanami mającymi 3 dni mniej na regenerację. Ile pojedynków 1:1 przegraliśmy w tym meczu to nikt nawet nie zliczy.
Ale tego to nigdy nie przyznasz.
Obawiałem się wpier**** z Tychami ale oczywiście już mnie zdążono wrzucić do worka sceptyków , pozdro @wolfy
Kto oczekiwał innej gry po tej padace sprzed tygodnka z 10 druzyna ligi ten zwyczajnie w świecie jest naiwny