wolfy napisał(a):

Co ja Ci mam napisać? Pomysł że awansujemy grając ofensywną piłkę to skrajny debilizm Królewskiego. No ale teraz już za późno, jedyne co możemy to próbować wymienić obecne pokraki na trochę lepsze.
Ja chciałem Moskala albo Brosza i nie od tej rundy tylko zamiast Sobolewskiego. Królewski ma poronione wizje i na to wpływu nie mamy.
|
Problem ze tę wizje Królewskiego prześladują ten klub od kilku lat.