wolfy napisał(a):

|
Ma ktoś jeszcze wątpliwości że potrzebujemy zawodników ofensywnych? I to desperacko.
|
Żeby to pociągnął ktoś w pojedynkę, to potrzeba zawodnika klasy Fernandeza, a na takiego się raczej nie zanosi. Na taktykę nie ma tutaj co liczyć, będziemy do porzygania grać ten atak pozycyjny, z którego każda drużyna tej ligi jest nas w stanie zabójczo skontrować.