|
no coz.
Za porazke nalezy obwinic Villara, ktory mial 100% sytuacje na nodze i sie zesral strzelajac prosto w bramkarza. Czesc winy ponosi tez zarzad, ktory nie sprowadzil wysokiego napastnika.
Od tych wrzutek na nikogo bolaly zeby, az sie kurvva prosilo zeby tam stal ktos do strzalu albo zgrania.
P.S. Sapala w wywiadzie pomeczowym pierdoIi glupoty.
PS2 - Widzew ogramy. Oni nie beda sie bronic w 11 w polu karnym a my mamy zespol na kontry.
Ostatnio edytowane przez As : 23.02.2024 o godz. 22:35.
|