Karcz potwierdza, że z transferami jeszcze nie koniec:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18334273
O Omranim:
"Białą Gwiazdę" ten kontrakt nie będzie kosztował dużo, będzie wręcz jednym z najniższych w zespole. No, chyba, że Omrani "odpali" na dobre, to wtedy z bonusów będzie mógł wyciągnąć więcej. Ze strony klubu ryzyko nie jest duże, choć z drugiej strony trudno w tym przypadku nie przypomnieć sobie o tym, że w niedalekiej przeszłości Wisła ściągała zawodników z bardzo dobrym CV, ale w praktyce nie sprawdzali się oni w Krakowie kompletnie... Jakąś nadzieją, że tym razem może być lepiej, stanowi przynajmniej wygląd Omraniego. Zawodnik trenuje bowiem indywidualnie, wrzuca z tego filmiki na swój instagramowy profil i można powiedzieć, że jego sylwetka prezentuje się sportowo. Jak będzie wyglądała dyspozycja piłkarska, dopiero się przekonamy."
Te rzekome 108 kg to może być tylko bajka lub bardzo dawna historia...
Tu nie wygląda, jakby się lenił i miał potworną nadwagę:
https://www.instagram.com/p/CwiGfdNIbEi/
Kolejny fragment:
"to jeszcze nie koniec, a "Biała Gwiazda" intensywnie zabiega o wzmocnienie drugiej linii. Ma chodzić o doświadczonego zawodnika. Efekty tych rozmów powinniśmy poznać w najbliższym czasie."
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"