tomasz_19 napisał(a):

|
Przecież widać, że to jakaś prowizorka, kto poważny zgodzi się na takie warunki. Nawet jeśli ten Omrani ma nadwage i jest bez formy to przyjmując taką ofertę tylko się kompromituje. Poza tym po co nam gość bez formy, w czym on nam może pomóc?
|
Zhukov też grał za frytki w poczatkowym okresie, a wszyscy byli nim oczarowani

dopiero jak dostał podwyżkę to zaliczył zjazd