To jedynie potwierdza jak sztuczna inteligencja jest nieprzewidywalna i niebezpieczna dla ludzkości. Ludzie chcą ją stworzyć dla swoich korzyści, tym czasem AI sama w sobie ewoluuje i robi to co sama uważa za słuszne.
Zapewne Królewski wpisał w dane, że Wisła jest biedna, ma długi, że stawiamy na wartości przyjacielskie i rodzinne itp. No to wynalazła, gościa co będzie grał za darmo i ma pośrednio znajomości w naszym klubie.
Zaczyna się obawiać na jakiej zasadzie był wyszukiwany Rude ;/
PS. Pytanie do zaskrońcopodobnych. Było mówione, że każdy piłkarz będzie musiał być zaakceptowany przez algorytm i później przez ludzi z klubu.
1. Na podstawie czego algorytm zaakceptował Algierczyka?
2. Jeśli na podstawie tego, że "może się odbuduje, może schudnie" itd to równie dobrze można brać wszystkich z B-klasy - przecież każdy może się nauczyć grać w piłkę lub eksplodować z talentem, albo nawet nie umieć grać ale przypadkowo w meczu prosto kopnąć piłkę i zaliczyć asystę/bramkę
3. Istnieje piłkarz, którego te algorytmy by nie oceniły pozytywnie?
Pytanie bonusowe. Smakują nadal bajeczki Krolewskiego? Jesteśmy nowoczesnym klubem?
