Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93509
Stary 23.02.2024, 13:17
To jedynie potwierdza jak sztuczna inteligencja jest nieprzewidywalna i niebezpieczna dla ludzkości. Ludzie chcą ją stworzyć dla swoich korzyści, tym czasem AI sama w sobie ewoluuje i robi to co sama uważa za słuszne.

Zapewne Królewski wpisał w dane, że Wisła jest biedna, ma długi, że stawiamy na wartości przyjacielskie i rodzinne itp. No to wynalazła, gościa co będzie grał za darmo i ma pośrednio znajomości w naszym klubie.

Zaczyna się obawiać na jakiej zasadzie był wyszukiwany Rude ;/

PS. Pytanie do zaskrońcopodobnych. Było mówione, że każdy piłkarz będzie musiał być zaakceptowany przez algorytm i później przez ludzi z klubu.
1. Na podstawie czego algorytm zaakceptował Algierczyka?
2. Jeśli na podstawie tego, że "może się odbuduje, może schudnie" itd to równie dobrze można brać wszystkich z B-klasy - przecież każdy może się nauczyć grać w piłkę lub eksplodować z talentem, albo nawet nie umieć grać ale przypadkowo w meczu prosto kopnąć piłkę i zaliczyć asystę/bramkę
3. Istnieje piłkarz, którego te algorytmy by nie oceniły pozytywnie?

Pytanie bonusowe. Smakują nadal bajeczki Krolewskiego? Jesteśmy nowoczesnym klubem?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 23.02.2024 o godz. 13:21.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując