Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3676
Stary 23.02.2024, 12:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, udział Carbo w bramce Rodado był żaden.
Zaprzeczysz?
To, że sędziowie nie zauważyli bramki Rodado i zauważyli dopiero trafienie Carbo to tylko ciekawostka.
Taka sama jak sytuacja, kiedy Jarzębak nie zauważył kiedyś wygarnięcia piłki z autu bramkowego przez legionsitę, co poskutkowało stratą gola przez Wisłę.

Poza tym nadal wzruszam ramionami w temacie moich rzekomych akcji.
Nic nie poradzę na czyjeś uprzedzenia.
Miłego wieczoru.
Sędziowie nie musieli się nad tym głowić i tego przesadnie sprawdzać bo Carbo dobił i gol był czy tak czy siak.To że jedni przypisują tą bramkę Rodado inni Carbo jest nawet mniej istotne jak sytuacje kiedy piłka wpada po jakiejś obcierce i jest dyskusja czy to samobój czy nie.
Gdyby Carbo nie dobił sędziowie musieliby to dokładnie sprawdzić i na 99% gwizdnęliby bramkę Rodado
Odpowiedz cytując