Jeżeli to dobrze rozumiem to Cziczkan podpisał kontrakt. U nas z numerem 31
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...73296411246671
A co do Algierczyka z problemami to można mu na dwa wiosnę wynająć mieszkanie gdzieś w Myślenicach by miał blisko na trening ale daleko do imprezowni.
Agenci są od tego by pomagać się wygrzebywać swoim klientom, a 30 lat to jeszcze nie emerytura.