Markus napisał(a):

|
Jeśli tym dealem miałoby być na przykład przedłużenie kontraktu Rodado na korzystnych dla Wisły i możliwych do udźwignięcia warunkach finansowych, może nie byłoby to złym ruchem.
|
to co zostaje z tego równania? duża prowizja dla agenta za "wolny" transfer Omraniego? co to w ogóle za gość ten agent, jakiś Hiszpan?
https://twitter.com/flisescu/status/1760754491312202237
opinia gościa który robi się na eksperta od ligi rumuńskiej