Markus napisał(a):

|
W tym FCSB zagrał aż 21 meczy mimo nadwagi? Skoro nie nadawał się do gry, balował i był słaby, dlaczego tak często wystawiali go do składu? Na to też nie ma odpowiedzi.
|
Wystarczy zajrzeć do statystyk:
W składzie na mecz znalazł się łącznie 26 razy na 31 meczów FCSB
4 z tych 26 spotkań spędził na ławce.
W wyjściowej 11 znalazł się 6 razy na 26 spotkań
Nie zagrał ani razu 90 minut.
Poza tym wchodził albo w końcówkach, albo w II połowie.
Na boisku spędził 732 minuty na ok. 2340 czyli łącznie zagrał trochę ponad 8 spotkań po 90 minut.
Właściciel płacił mu 20 tys euro miesięcznie, Omrani za 9 miesięcy w FCSB otrzymał więc 180 tys euro + 250 tys za podpis na umowie.
A Becali uważa, że skoro płaci dobrze piłkarzowi to ten ma grać, a rolą trenera jest sprawić, żeby wydane pieniądze się zwróciły.
Becali jest typem właściciela, który ustala sobie skład (jak kiedyś Wojciechowski w Polonii).
Stąd tak częsta obecność Omraniego w składzie.
Potem Becali się wkurzył i rozwiązał kontrakt z darmozjadem.
Na miesiąc przed jego wygaśnięciem.
To chyba znamienne?
Co do wypowiedzi działaczy- są potwierdzane przez kibiców i dziennikarzy sportowych.
Czego jeszcze Ci trzeba?
A propos postu powyżej.
Podejrzewam, że chodzi o jakiś deal z agentem piłkarza - może Wisła go przechowa umożliwiając mu trenowanie i powrót do formy i do wagi, a agent za to coś nam ułatwi z jakimś innym swoim piłkarzem?
Szczerze?
Nie wierzę, że nam się przyda.
Może zagra jakiś mecz czy dwa na świeżości i wszystkim się wyda, że to nowy Elvis Manu, czy Michael Pereira?
Oczywiście, piłeczka po stronie klubu