Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93487
Stary 22.02.2024, 21:03
Kilka dodatkowych informacji na temat możliwego transferu Algierczyka:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-w-tej-sprawie

"Omrani to wychowanek szkółki Olympique Marsylia, który najbardziej udaną część kariery spędził w Rumunii, zdobywając tam aż pięć mistrzostw kraju. Na pewno jego główną wizytówką jest walka o Ligę Mistrzów kilka lat temu, w barwach Cluj. Wprawdzie Rumuni odpadli w ostatniej rundzie, ale Omrani strzelił wtedy sześć goli, zostając królem strzelców fazy wstępnej Champions League. (...)

Krakowski klub nie poniósłby praktycznie żadnego ryzyka finansowego jeśli chodzi o tę transakcję. Jest bardzo prawdopodobne, że Omrani zgodzi(ł) się grać za symboliczną pensję i bonusy związane z jego występami/wynikami drużyny.

Co to może oznaczać? Jeśli się nie sprawdzi, to krakowski klub praktycznie nic na tym nie straci. Ale gdyby Omrani "odpalił", strzelał gole i pomógł Wiśle w awansie do Ekstraklasy, to jest szansa na to, że byłby to jeden z najbardziej udanych ekonomicznie ruchów w najnowszej historii klubu."
Ostatnio edytowane przez Markus : 22.02.2024 o godz. 21:05.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując