Markus napisał(a):

|
Ja opieram się na jego statystykach i filmach w internecie, na których pokazane są te jego bramki i asysty. Tam widać, że w piłkę naprawdę grać umiał i to na poziomie lepszym niż Ronaldo, Sobczak czy Żyro razem wzięci.
|
Uscislii czy chodzi o brazylijskiego Ronaldo czy o Cristiano? Inaczej bez sensu to porównanie.