|
Dobra - ja opieram się przynajmniej na czymś konkretnym - wypowiedzi zarządu klubu, trenerów, (mogę jeszcze zacytować Becalego z FCSB ale tego byś nie wytrzymał), dziennikarzy rumuńskich i kibiców, którzy widzieli jego mecze.
Ty - opierasz się na....
...
...
...
chyba na niczym oprócz swoich własnych pobożnych życzeń i garści statystyk z okresu, 2016-09 do 2022-09, po którym to czasie zanotował spory zjazd formy i spory wzrost wagi.
No i z tych statów też wynika, że miał średnio trochę ponad 7 bramek na rok we wszystkich rozgrywkach łącznie, (kiedy jeszcze był w formie) oraz trochę mniejszą liczbę asyst.
Taki trochę starszy i grubszy Sobczak
Przy czym Sobczak ma u nas bramkę średnio co 119 minut, a Omrani w najlepszym okresie miał średnio co 300 minut.
Z asystami podobnie - Sobczak 1 asysta co 142 minuty, Omrani w najlepszym okresie asysta co 335 minut
Ja na twoim miejscu bym wolał Sobczaka jeśli chodzi o staty, ale gdzieś czytałem - chyba na tym forum, jak pisałeś że Rodado ma gorsze staty od Sobczaka bo na dziś 1 bramka co 165 minut io 1 asysta co 661 minut.
Walić to - dawajcie Sobczaka zamiast Rodao bo ma lepsze staty.
I koniecznie Omraniego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|