Z tego co pamiętam to nie tyle "klub rozważa" co agent Rodado chce odbudować w Wiśle swojego innego klienta.
To, że się dyskusja toczy również w mediach to dowodzi, że może być sytuacja 50:50 (on chce, my nie) albo są jakieś transakcje wiązane, które teoretycznie mogą się Wiśle opłacać.
https://www.meczyki.pl/newsy/wieki-k...kozak/233371-n