|
Dla mnie ten gość brzmi jak całkowity odpad, który ktoś chce nam wcisnąć. Najpierw pojawiały się pogłoski, że idzie gdzieś do ekstraklasy, ale jak widać nikt go tam nie chciał. Gdzieś też pisali, że ma tego samego agenta co Rodado, więc po znajomości próbują go wepchnąć do nas żeby pobierał pensję za nic. Trudny charakter, spora nadwaga, problemy z dyscypliną i tylko jeden trener potrafił coś z niego wykrzesać. Po co nam ktoś taki, może tylko atmosferę w szatni popsuć.
|