Kur.wa co tu się odpierdala....Nawet rozpatrywanie kandydatury takiego piłkarza przez klub już jest co najmniej śmieszne najłagodniej to ujmując.A tu się go chce ściągać na testy i ewentualnie badać.Po kiego uja ja się pytam

?
Co Kiko już doszedł do ostatniej strony w notesie?Chcecie badać gościa który w najlepszym wypadku zdolny do gry będzie gdzieś w okolicach baraży?