FraMat napisał(a):

(...)
Jak wcześniej pisałem - niesportowy tryb życia.
Kiedy "grał" w FCSB, Omrani więcej czasu poświęcał na zabawy, życie towarzyskie, włóczenie się po knajpach i próby zaistnienia w show-biznesie.
Zaprzyjaźnił się m.in z Alexem Velea, prywatnie mężem jednej z najpiękniejszych i najlepszych rumuńskich piosenkarek Antonii.
https://as.ro/galerie?uri=dat-afara-...67&foto=326491
Próbował śpiewać w jego muzycznym studio z wieloma rumuńskimi artystami.
Pewnie tam zbijał wagę ;-)
(...)
|
Dzięki Framat, twoje insiderskie informacje z Rumunii były bardzo pomocne przy Petrescu.
A co do Antonii to sam bym się zaprzyjaźnił
