Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93461
Stary 22.02.2024, 11:54
Tak, do Rude wszystko należy. Przede wszystkim, jeśli chcemy być uznawani za szanujacy się klub to w ogóle takie śmieci, bo nawet ciężko to nazwać odpadami, nie powinny byc na naszym celowniku. Tym bardziej skoro widzimy, że ta polityka się nijak u nas nie sprawdza i kontuzjowanych oraz wiecznie powracającyh do formy ci u nas dostatek.

Po raz kolejny się ośmieszamy. Ale oczywiście można naginać dowolnie rzeczywistość bo przecież:
- nie kibic z forum będzie wybierał, tylko trenerzy i inni fachowcy od tego
- przecież jak się okaże, że ma 100 kg to nikt go nie podpisze
- kiedyś dobrze grał więc może tutaj się odbuduje i wypali

itd. To wszystko można wlożyć do worka pt. głupoty. W tym klubie zamiast szukać wzmocnień, prawdziwych wzmocnień, swój czas poświęcać na potrzebną pracę, to ludzie zajmują się łowieniem śmieci na rynku transferowym, później trenowaniem z tym szrotem, później leczeniem tego szrotu itd.

PS Chyba notes Kiko szybko się wyczerpał. O ile jak tu wchodził to miał kilka nazwisk w zanadrzu, na nasza kieszeń, to teraz jakoś nie widać aby kogokolwiek w tym notesie i na celowniku z Hiszpanii miał. To też trochę już obecnie pokazuje w jakiej iluzji żyliśmy/żyjemy. Było fajnie bo miał w głowie kilka nazwisk. Poprzednie okienko to już ściąganie byle kogo, a teraz jak widać nawet ciężko o Hiszpana w obecnej sytuacji.

A przecież tutaj też m.in. Markus serwowałeś teorie, że rynek hiszpański jest tak szeroki i głęboki, że jak na polskie warunki można stamtad czerpać non stop. Widać jak to non stop wygląda.
Oczywiście powstrzymują nas na pewno w dużej mierze finanse, niemniej, jeśli nie ma dla nas w Hiszpanii na zawołanie kilku piłkarzy z poziomu II-IV ligi, którzy by dali gwarancję tego, że nie ważą 108 kg, coś tam umieją grać w piłkę i te 5-10 goli na pewno strzelą w sezonie, to już widać, że bardzo słabo to wygląda.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując