Karherop napisał(a):

A czy zawodnik który strzelił 129 bramek i zaliczył 54 asysty m.in w Chorwacji, Rosji i Izraelu do tego strzelił 15 bramek w reprezentacji może przepasc w polskiej lidze w wieku 31 lat?
Wybiórczość która tu uprawiasz jest zatrważającą. Już nie raz klub się przejechał na wzbogaconym CV a tu nawet niedopuszczasz możliwości wpadki
|
Ta wybiórczość ma polegać na tym że chcę, by aktualny stan zawodnika i jego wagę oszacowali trenerzy, a nie kibice na podstawie artykułów prasowych sprzed kilkunastu miesięcy?
I że do każdego zawodnika należy podchodzić indywidualnie, a nie robić z niego drugiego Beciraja nawet nie widząc go na oczy?
Jak najbardziej dopuszczam możliwość wpadki i tego, że ów Algierczyk będzie dziś jednak w takim stanie, iż Rude od razu go skreśli. Chciałbym mu jednak dać na to szansę (niech go oglądnie, zobaczy, podejmie decyzję), a nie ferować wyroki o aktualnej przydatności Omraniego na podstawie wyobrażeń kibiców.
Klub też się zabezpiecza oferując bardzo niski kontrakt.