Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93455
Stary 22.02.2024, 11:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A czy zawodnik który strzelił 129 bramek i zaliczył 54 asysty m.in w Chorwacji, Rosji i Izraelu do tego strzelił 15 bramek w reprezentacji może przepasc w polskiej lidze w wieku 31 lat?

Wybiórczość która tu uprawiasz jest zatrważającą. Już nie raz klub się przejechał na wzbogaconym CV a tu nawet niedopuszczasz możliwości wpadki


Ta wybiórczość ma polegać na tym że chcę, by aktualny stan zawodnika i jego wagę oszacowali trenerzy, a nie kibice na podstawie artykułów prasowych sprzed kilkunastu miesięcy?

I że do każdego zawodnika należy podchodzić indywidualnie, a nie robić z niego drugiego Beciraja nawet nie widząc go na oczy?

Jak najbardziej dopuszczam możliwość wpadki i tego, że ów Algierczyk będzie dziś jednak w takim stanie, iż Rude od razu go skreśli. Chciałbym mu jednak dać na to szansę (niech go oglądnie, zobaczy, podejmie decyzję), a nie ferować wyroki o aktualnej przydatności Omraniego na podstawie wyobrażeń kibiców.

Klub też się zabezpiecza oferując bardzo niski kontrakt.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując