Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93452
Stary 22.02.2024, 11:00
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czyli 47 bramek i 37 asyst w 204 meczach w Rumunii zrobił przypadkiem, bo to cienias? Poziom pierwszej ligi rumuńskiej i ich czołowych klubów jest jednak raczej wyższy niż poziom drugiej czy trzeciej ligi hiszpańskiej, nie mówiąc o poziomie naszej pierwszej ligi.
...
A czy zawodnik który strzelił 129 bramek i zaliczył 54 asysty m.in w Chorwacji, Rosji i Izraelu do tego strzelił 15 bramek w reprezentacji może przepasc w polskiej lidze w wieku 31 lat?

Wybiórczość która tu uprawiasz jest zatrważającą. Już nie raz klub się przejechał na wzbogaconym CV a tu nawet niedopuszczasz możliwości wpadki

Markus napisał(a):Wyświetl post
Czy dzisiaj dalej jest pączusiem nie wiesz.
(..)
U Petrescu jakoś potrafił grać i strzelać oraz asystować. Wtedy też niby był leniem? Nie pokazywał, że potrafi ciężko pracować?
.
Skoro przestal grać od jakiegoś czasu poważnie w piłkę, to na pewno z jego forma jest tylko lepiej. Wierzę na słowo.

U Petrescu grał też Pereira i co z tego wynikało? To jakiś wykładnik czy zawodnik po latach ciągle jest w dobrej formie?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.02.2024 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując