Markus napisał(a):

Czyli 47 bramek i 37 asyst w 204 meczach w Rumunii zrobił przypadkiem, bo to cienias? Poziom pierwszej ligi rumuńskiej i ich czołowych klubów jest jednak raczej wyższy niż poziom drugiej czy trzeciej ligi hiszpańskiej, nie mówiąc o poziomie naszej pierwszej ligi.
...
|
A czy zawodnik który strzelił 129 bramek i zaliczył 54 asysty m.in w Chorwacji, Rosji i Izraelu do tego strzelił 15 bramek w reprezentacji może przepasc w polskiej lidze w wieku 31 lat?
Wybiórczość która tu uprawiasz jest zatrważającą. Już nie raz klub się przejechał na wzbogaconym CV a tu nawet niedopuszczasz możliwości wpadki
Markus napisał(a):

Czy dzisiaj dalej jest pączusiem nie wiesz.
(..)
U Petrescu jakoś potrafił grać i strzelać oraz asystować. Wtedy też niby był leniem? Nie pokazywał, że potrafi ciężko pracować?
.
|
Skoro przestal grać od jakiegoś czasu poważnie w piłkę, to na pewno z jego forma jest tylko lepiej. Wierzę na słowo.
U Petrescu grał też Pereira i co z tego wynikało? To jakiś wykładnik czy zawodnik po latach ciągle jest w dobrej formie?