Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93451
Stary 22.02.2024, 11:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moment...
Ten pączuś najwięcej goli strzelił kiedy grał w CFR Cluj i był prowadzony (między innymi) przez naszego dobrego znajomego... Dana Petrescu.
A jakie miał wymagania co do ciężkiej pracy Dan, chyba dobrze pamiętamy.
Tam miał 47 bramek.
Czy dzisiaj dalej jest pączusiem nie wiesz.

Oprócz tych prawie 50 bramek miał prawie 40 asyst. Dlaczego nagle je pomijasz? One nic nie znaczą?

U Petrescu jakoś potrafił grać i strzelać oraz asystować. Wtedy też niby był leniem? Nie pokazywał, że potrafi ciężko pracować?

Dlaczego nie chcesz pozostawić decyzji odnośnie jego przydatności naszym trenerom? Uważasz, że nie będą widzieć czy ma nadwagę i odpowiednie podejście do pracy oraz odbudowania się?

Czego się boisz? Że nie zostanie sprawdzony i przebadany? Akurat co do tego - zwłaszcza po opiniach w mediach społecznościowych, które klub śledzi - jestem spokojny. Nie podpiszą kota w worku. A jeśli go po sprawdzeniu i przebadaniu podpiszą, to na korzystnych dla nas warunkach finansowych, tak by niczego nie ryzykować.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując