FraMat napisał(a):

Moment...
Ten pączuś najwięcej goli strzelił kiedy grał w CFR Cluj i był prowadzony (między innymi) przez naszego dobrego znajomego... Dana Petrescu.
A jakie miał wymagania co do ciężkiej pracy Dan, chyba dobrze pamiętamy.
Tam miał 47 bramek.
|
Czy dzisiaj dalej jest pączusiem nie wiesz.
Oprócz tych prawie 50 bramek miał prawie 40 asyst. Dlaczego nagle je pomijasz? One nic nie znaczą?
U Petrescu jakoś potrafił grać i strzelać oraz asystować. Wtedy też niby był leniem? Nie pokazywał, że potrafi ciężko pracować?
Dlaczego nie chcesz pozostawić decyzji odnośnie jego przydatności naszym trenerom? Uważasz, że nie będą widzieć czy ma nadwagę i odpowiednie podejście do pracy oraz odbudowania się?
Czego się boisz? Że nie zostanie sprawdzony i przebadany? Akurat co do tego - zwłaszcza po opiniach w mediach społecznościowych, które klub śledzi - jestem spokojny. Nie podpiszą kota w worku. A jeśli go po sprawdzeniu i przebadaniu podpiszą, to na korzystnych dla nas warunkach finansowych, tak by niczego nie ryzykować.