Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93449
Stary 22.02.2024, 10:39
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czyli 47 bramek i 37 asyst w 204 meczach w Rumunii zrobił przypadkiem, bo to cienias? Poziom pierwszej ligi rumuńskiej i ich czołowych klubów jest jednak raczej wyższy niż poziom drugiej czy trzeciej ligi hiszpańskiej, nie mówiąc o poziomie naszej pierwszej ligi.

A skoro strzelił tyle leniąc się, ciekawe ile byłby w stanie strzelić, gdyby się nie lenił i nie tył.
Moment...
Ten pączuś najwięcej goli strzelił kiedy grał w CFR Cluj i był prowadzony (między innymi) przez naszego dobrego znajomego... Dana Petrescu.
A jakie miał wymagania co do ciężkiej pracy Dan, chyba dobrze pamiętamy.
Tam miał 47 bramek.
Przez 6 sezonów we wszystkich rozgrywkach:
- lidze
- pucharze Rumunii
- pucharach europejskich
Czyli średnio trochę ponad 7 goli na sezon. Wow.
W całej swojej karierze strzelił 51 goli występując na boisku 15114 minut - 1 gol na prawie 300 minut czyli co 5 godzin, czyli co 3,5 meczu.
Wow.
Potem przeszedł do FCSB, gdzie przez rok strzelił .... 2 gole.
Wow

Można powiedzieć, że CFR zrobił na nim niezły interes sprzedając go za 1,6 mln euro.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując