siara napisał(a):

|
Opinia o gościu z pierwszej ręki. Wybaczcie ale z pewnych względów źródła nie podam. "Piłkarsko super, ale j.... leń"
|
Ja natomiast słyszałem zgoła inną opinię, gość mocno skupiony na piłce i ponoć ma poukładane w głowie.
https://www.youtube.com/watch?v=rpDjlu-JBWI