wolfy napisał(a):

Wielu takich mieliśmy. Niektórych do dziś dobrze tutaj wspominają.
A co do meritum, to jak zwykle kilku oszołomów podpaliło się na forum zanim w ogóle go podpisaliśmy. Podobno ma dostać niski kontrakt do końca rundy z ew. opcją przedłużenia.
Wspomniany Bregu na którego niektórzy tutaj profilaktycznie narzekali dał nam już 3 punkty ze Stalą.
Jak się zgodzi na niski kontrakt to to jest małe ryzyko. Pewnie będzie gotowy do gry od połowy rundy.
|
Ale to pomyliłeś transfery

Tzn. potencjalne transfery.