Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93447
Stary 22.02.2024, 10:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wielu takich mieliśmy. Niektórych do dziś dobrze tutaj wspominają.

A co do meritum, to jak zwykle kilku oszołomów podpaliło się na forum zanim w ogóle go podpisaliśmy. Podobno ma dostać niski kontrakt do końca rundy z ew. opcją przedłużenia.
Wspomniany Bregu na którego niektórzy tutaj profilaktycznie narzekali dał nam już 3 punkty ze Stalą.
Jak się zgodzi na niski kontrakt to to jest małe ryzyko. Pewnie będzie gotowy do gry od połowy rundy.
Ale to pomyliłeś transfery Tzn. potencjalne transfery.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując