Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93446
Stary 22.02.2024, 10:25
siara napisał(a):Wyświetl post
Opinia o gościu z pierwszej ręki. Wybaczcie ale z pewnych względów źródła nie podam. "Piłkarsko super, ale j.... leń"
Wielu takich mieliśmy. Niektórych do dziś dobrze tutaj wspominają.

A co do meritum, to jak zwykle kilku oszołomów podpaliło się na forum zanim w ogóle go podpisaliśmy. Podobno ma dostać niski kontrakt do końca rundy z ew. opcją przedłużenia.
Wspomniany Bregu na którego niektórzy tutaj profilaktycznie narzekali dał nam już 3 punkty ze Stalą.
Jak się zgodzi na niski kontrakt to to jest małe ryzyko. Pewnie będzie gotowy do gry od połowy rundy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując