|
Mi się tylko śmiać chce z tego mówienia, ze chłop zdobył puchar ligi francuskiej i że w OL. Marsylia grał. On zaliczył epizod jako młody chłopak w Marsylii.
Nalżeało by raczej powiedzieć, ze wpuścili go kilka razy na boisko w Ligue 1.
Chłop grał w Rumunii, fajnie. Tylko co on obecnie soba reprezentuje? To, że startował w Marsylii i pograł w Rumunii to nie stawia go wyżej niż np. Sobczaka.
Kogo i po co my szukamy? Czy chcemy szpital i sanatorium zrobić z klubu?
On w Rumunii miał po kilka goli. Ile strzeli w I lidze u nas? 3-5 w tej rundzie? 10 w sezonie? Przecież mamy Sobczaka, z którym nic nie ryzykujemy, a jest gwarantem, ze zdobędzie te 5-10, a jakby grał pełny sezon, całe mecze to i z 15 goli.
Po co wydawać na kolejnego dziada, o którym wiadomo, ze bedzie ryzykowne zatrudnianie go (bo może wybierze zabawę w klubach zamiast sportu)? Po co chociażby złotówkę marnować, na kolejnego do kółeczka z Sapałą, Bashą, Żyrą, Juncą, do tego kontuzjowani Broda, Gogół, Talar i jeszcze paru by się znalazło w niepełnej dyspzycji.
To nawet już smieszne nie jest. Cała jedenastka odpadów, wraków ludzi kontuzjowanych. Super polityka.
A, ze zawsze można sobie myśleć, że może się xiński odbuduje, że skoro w Rumunii mu szło to tym bardziej w I polskiej lidze sobie poradzi jak formę złapie. No tak zawsze życzeniowo można sobie myśleć.
Bardziej pewne jest, że skoro o siebie nie dba, to raczej już jako 30 latek się stacza i do formy nigdy nie dojdzie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|