|
30 latek, który całą karierę się lenił na treningach raczej nie jest piłkarzem dla Rude, który wymaga przede wszystkim zaangażowania. A nawet jeśli by jakimś cudem go podpisali, to typuję, że po treningach wyrównawczych będzie połamany do końca kontraktu.
|