Karol ma dostać długi kontrakt:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18329379
B.Karcz napisał(a):
|
Przy ul. Reymonta słusznie doszli do wniosku, że skoro decydują się zainwestować w tak młodego zawodnika, to trzeba z nim związać się dłuższą umową. Dlatego podstawowy kontrakt Karola Dziedzica z Wisłą zostanie zawarty na 2,5 roku, czyli do 30 czerwca 2026 roku. Ale to nie wszystko, bowiem w umowie znajdą się zapisy, które automatycznie będą mogły kontrakt przedłużać. Jest to bardzo szczegółowo zapisane, a gdyby Dziedzic wypełnił wszystkie warunki, czyli po prostu grałby odpowiednio dużo, to umowa może być ważna nawet do 30 czerwca 2028 roku!
|