Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93440
Stary 22.02.2024, 03:23
Karol ma dostać długi kontrakt:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18329379
B.Karcz napisał(a):
Przy ul. Reymonta słusznie doszli do wniosku, że skoro decydują się zainwestować w tak młodego zawodnika, to trzeba z nim związać się dłuższą umową. Dlatego podstawowy kontrakt Karola Dziedzica z Wisłą zostanie zawarty na 2,5 roku, czyli do 30 czerwca 2026 roku. Ale to nie wszystko, bowiem w umowie znajdą się zapisy, które automatycznie będą mogły kontrakt przedłużać. Jest to bardzo szczegółowo zapisane, a gdyby Dziedzic wypełnił wszystkie warunki, czyli po prostu grałby odpowiednio dużo, to umowa może być ważna nawet do 30 czerwca 2028 roku!
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując