Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Oby go nie ściągnęli bo to będzie fatos Beciraj numer 2
|
Mam podobne objawy. Co jak co mam dość opasłych kocurów po 30 ktorzy jadą na nazwisku a tylko przypadkiem - nikt inny ich nie chce zatrudnić.
Fatos, Pereira - pierwsze przykłady z brzegu, na szczęście nie było tego aż tak dużo.
Już wolałbym eksperymenty Kiko z kimś młodszym z Hiszpanii, ale widocznie rynek zostal aktualnie przetrzebiony.
Odnośnie Dziedzica to nie mam o chłopaczku zdania, a wręcz mnie zadziwiają zachwyty nad tym transferem ale ... to jednak reprezentant Polski. Do kadr młodzieżowych obecnie bardzo trudno się dostać, połowę kadry stanowią juniorzy z zagranicznych akademii i śmiało można powiedzieć że Dziedzic jest jednym z 3-4 najlepszych środkowych pomocników w swoim roczniku (2005). To dobrze rokuje