Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93437
Stary 21.02.2024, 23:44
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Oby go nie ściągnęli bo to będzie fatos Beciraj numer 2
Mam podobne objawy. Co jak co mam dość opasłych kocurów po 30 ktorzy jadą na nazwisku a tylko przypadkiem - nikt inny ich nie chce zatrudnić.

Fatos, Pereira - pierwsze przykłady z brzegu, na szczęście nie było tego aż tak dużo.

Już wolałbym eksperymenty Kiko z kimś młodszym z Hiszpanii, ale widocznie rynek zostal aktualnie przetrzebiony.

Odnośnie Dziedzica to nie mam o chłopaczku zdania, a wręcz mnie zadziwiają zachwyty nad tym transferem ale ... to jednak reprezentant Polski. Do kadr młodzieżowych obecnie bardzo trudno się dostać, połowę kadry stanowią juniorzy z zagranicznych akademii i śmiało można powiedzieć że Dziedzic jest jednym z 3-4 najlepszych środkowych pomocników w swoim roczniku (2005). To dobrze rokuje
Odpowiedz cytując