Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93436
Stary 21.02.2024, 23:29
Cytat:
Serio ten klub jest już i tak tak śmiesznie zarządzany,że jakby w końcu Zaskroniec się zalogował i poprosił użytkowników forum o research przy transferze nic wielkiego by się nie stało a może nawet wyeliminowało zatrudnianie piłkarskich kalek
Ja się dziwię gdzie jest AI. Nie umie znaleźć chociażby perełek w wieku powiedzmy do 21 lat, których cały świat nie widzi bo nie używa AI? Dziwne.

Cytat:
Przecież oni z nim rozmawiają, nikt jeszcze niczego nie podpisał. Jak chłop jest ulany jak świnia, to nikt go tutaj nie zatrudni. Nikt z nas go nie widział na oczy i nikt do końca nie wie w jakiej jest formie fizycznej.
Ale po co z jakimś klockiem rozmawiać? Przecież widać po jego ostatnich miesiącach, że to nie jest gracz w formie, tylko do odbudowy.
I teraz pojawia się pytanie, kogo i po co my szukamy? Czy gracza co może za chwilę grać, wchodzić z ławki i coś dać klubowi czy kolejnego do klubu odnowy (odbudowy) dla Bashy, Sapały, Żyry itp.
Jak widać coś nam nie idzie to odbudowywanie piłkarzy wie powinniśmy zupełnie odpuścić temat ściągania takiego szrotu. W miejsce tych 3 + ewentualnej pensji kolejnego cieniasa, pewnie by można sprowadzić 2 poważnych zawodników, albo jednego kota.
Ja rozumiem mieć w klubie 1, max 2 piłkarzy, którzy mają status "on się musi odbudować" ale posiadanie 3, ściągnięcie Ratona, który nigdy nie miał okazji się sprawdzić, teraz ściągnięcie Białorusina na bramkę, który też coś ostatnio nie grał i szukanie kolejnego, który będzie wielkim znakiem zapytania, to już jest jakiś kabaret konkretny.

Później płaczemy, że kadra za duża a nie ma komu grać, że kasy brakuje w klubie. Masakra.

PS Ratona i tego Białorusina można trochę z tej wyliczanki wyjąć, bo jednak coś tam grali i nie bylo to tak, ze sa po kontuzjach i pytanie czy w ogóle będą w stanie zagrać w jakimś meczu. Niemniej tacy piłkarze też pasują do worka, że "musi się odbudować" bo nawet jak pół roku nie grał albo mało grał to też gwarantem niczego nie jest taki piłkarz.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując