Cytat:
|
Znasz go, że mówisz, że jest super personą?
|
A to muszę go znać? Chyba widzisz, że to normalny człowiek, nie ....iarz, nie pajac, nie celebryta, pomaga w akcjach charytatywnych itd. i tyle mi wystarczy. Skromny człowiek mimo tego, że mógłby gwiazdorzyć.
A w Wiśle myślę, że zawalił bo z takim charakterem i tym co przeszedł się zupełnie nie nadaje na takie stanowiska. Może w graniu czy nawet byciu kapitanem w reprze to nie przeszkadzało, być może pomagało ale do prowadzenia takiego projektu się nie nadaje, bo myśli, że wszyscy są źli, a tylko Wuja i Dawid dobrzy, bo nikomu innemu lepiej nie ufać.
Za dużo pewnie emocji było w podejmowaniu decyzji w Wiśle, a za mało chłodnej głowy i myślenia.
Na pewno kibice Wisły moga mieć żal do Kuby i wpływ na ocenę jego osoby będą miały lata po 2019 roku ale dla ludzi niezwiązanych emocjonalnie z Wisłą to pewnie w 99% super człowiek.