Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 21.02.2024, 23:19
Cytat:
Znasz go, że mówisz, że jest super personą?
A to muszę go znać? Chyba widzisz, że to normalny człowiek, nie ....iarz, nie pajac, nie celebryta, pomaga w akcjach charytatywnych itd. i tyle mi wystarczy. Skromny człowiek mimo tego, że mógłby gwiazdorzyć.

A w Wiśle myślę, że zawalił bo z takim charakterem i tym co przeszedł się zupełnie nie nadaje na takie stanowiska. Może w graniu czy nawet byciu kapitanem w reprze to nie przeszkadzało, być może pomagało ale do prowadzenia takiego projektu się nie nadaje, bo myśli, że wszyscy są źli, a tylko Wuja i Dawid dobrzy, bo nikomu innemu lepiej nie ufać.
Za dużo pewnie emocji było w podejmowaniu decyzji w Wiśle, a za mało chłodnej głowy i myślenia.

Na pewno kibice Wisły moga mieć żal do Kuby i wpływ na ocenę jego osoby będą miały lata po 2019 roku ale dla ludzi niezwiązanych emocjonalnie z Wisłą to pewnie w 99% super człowiek.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując