|
Opinia generalnie pozytywna?
Nie zakłamuj rzeczywistości.
Opinia taka sobie.
Ten gostek mówi wyraźnie, że Omrani ostatni był słabiutki.
A oto co mówią o nim na forum Petrol
- Po tym jak został wyrzucony przez trenera Ciobanu nie grał nigdzie, aż przyszedł do nas z zaokraglonym brzuszkiem.
- Poza tym Omrani znany jest ze swojego bujnego życia towarzyskiego pełnego ekstrawagancji i dlatego zawsze będzie narażony na sporą nadwagę z powodu trybu życia pozaboiskowego, które jest pełne różnego rodzaju nie-sportowych wyskoków.
- Składał wiele obietnic, że powróci do dobrej formy fizycznej, ale skończyło się na obietnicach.
- Szczytem wszystkiego było sprowadzenie Omraniego, który rusza się gorzej ode mnie (a mam już swoje lata, choć w przeciwieństwie do niego nie nabyłem brzuchola). No i ten Omrani ma więcej lat niż nasze Morze Czarne i nie przedstawia sobą żadnych perspektyw sportowych ani finansowych dla naszego klubu.
- Nadawałby się na bramkarza w klubie nocnym bardziej niż na piłkarza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|