Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3672
Stary 21.02.2024, 17:55
Tak, udział Carbo w bramce Rodado był żaden.
Zaprzeczysz?
To, że sędziowie nie zauważyli bramki Rodado i zauważyli dopiero trafienie Carbo to tylko ciekawostka.
Taka sama jak sytuacja, kiedy Jarzębak nie zauważył kiedyś wygarnięcia piłki z autu bramkowego przez legionsitę, co poskutkowało stratą gola przez Wisłę.

Poza tym nadal wzruszam ramionami w temacie moich rzekomych akcji.
Nic nie poradzę na czyjeś uprzedzenia.
Miłego wieczoru.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując