Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93420
Stary 21.02.2024, 17:12
Watts napisał(a):Wyświetl post
tak, 47 - w 209 meczach



w tym właśnie jest problem, te kluby to przeszłość



pierwsze z brzegu:
styczeń 2024: https://www.prosport.ro/fotbal-inter...rliga-19814143
styczeń 2024: https://www.fanatik.ro/petrolul-nego...lusiv-20570412
wrzesień 2023: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/bil...cu-712857.html
wrzesień 2022: https://www.digisport.ro/fotbal/liga...n-plus-1910371
No to spójrzmy...

Według translatora nie waży, tylko w pewnym momencie ważył 108 kg. Konkretnie we wrześniu 2023 roku. Mimo to zapłacono za niego wtedy aż 850 000 Euro (według Transfermarkt). Ile dokładnie ważył wcześniej? Czy dalej ma taką wagę? Nie wiemy, choć Ty pewnie wiesz, prawda?

Wisła nie będzie tego sprawdzać? Myślę, że będzie i jeśli rzeczywiście okaże się to prawdą, po prostu zrezygnuje.

W siedmiu ostatnich meczach w ostatnim klubie nie strzelił żadnej bramki. Nic fajnego, ale nie on pierwszy i nie ostatni. Lewandowski niedawno bodajże w sześciu meczach z rzędu też bramki nie strzelił, a przecież powinien, bo się nawet nie roztył, prawda? A tytuły króla strzelców Lewego w różnych ligach to też w końcu tylko przeszłość, to o niczym nie świadczy, więc i przeszłość Omraniego o niczym świadczyć nie może.

Zamiast nazwiska Lewandowskiego można byłoby wpisać tu wiele innych nazwisk, także słabszych i mniej znanych napastników, ale co tam. Z tej przeszłości nic nie wynika, bo to tylko przeszłość, bez znaczenia w każdym przypadku.

O lekceważeniu treningów i trudnym charakterze nic nie wkleiłeś, rozumiem, że nic nie znalazłeś, poleciałeś plotkami lub wyobraźnią niektórych kibiców, którym nie podoba się ten zawodnik. Oki.

Ja też wkleję cytat:

"Witaj, Billelu Omrani! FC Petrolul Ploiești osiągnął porozumienie z napastnikiem mającym podwójne obywatelstwo, francuskim i algierskim, Abdelem Slemem Billelem Omranim! Mając 30 lat Billel zadebiutował rok temu w reprezentacji Algierii i ma imponujące osiągnięcia: 5 tytułów mistrzowskich i 2 Superpuchary Rumunii z CFR Cluj oraz trofeum zdobywcy Pucharu Ligi Francuskiej z Olympique Marsylia!

Na poziomie rumuńskiej Superligi napastnik zanotował 186 meczów, w których zdobył 35 bramek i zanotował 37 decydujących asyst poinformował Petrolul na oficjalnym Facebooku."


Ale jednym słowem leszcz, bo to przeszłość. Ma też taką wadę, że nie nazywa się Dziedzic. Wtedy już żadna waga czy mankamenty by Ci pewnie nie przeszkadzały.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.02.2024 o godz. 17:25.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując