Watts napisał(a):

zdziwię się jak dojdzie w ogóle do jakichkolwiek testów, ale pożyjemy, zobaczymy Rumuni to chyba lubią sobie zarzucić ploteczką jak jeszcze nic nie jest pewne, nie FraMat?
|
Jest bezrobotny, jaki Rumuni mieliby interes w puszczaniu takich plotek? Ja też się zdziwię jak się pojawi, jeśli rzeczywiście jest zapuszczony to bez sensu.