Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3669
Stary 21.02.2024, 14:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze gorzej w tym meczu ze Stalą grał Jaroch czy Krzyżanowski. Dlaczego nie dopominasz się w związku z tym, aby ich odesłać na trybuny? Bo nie nazywają się Carbo?
Czy któryś z nich stracił piłkę przed polem karnym, co poskutkowało bramką dla rywala?
Czy któryś z nich faulował w polu karnym?

Owszem, jeśli analizować tylko ogólne statystyki i ogólną postawę na boisku większość zawodników była słabsza od Carbo, a już Jaroch w szczególności.

Jednak to Carbo popełnił dwa niewybaczalne błędy, które w całości meczu sprawiają, ze ocena jego występu musi być negatywna.
Doceniajmy klasę naszych piłkarzy takich, jak Carbo, ale nie zamykajmy oczu na ich błędy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując