Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93414
Stary 21.02.2024, 14:25
Markus napisał(a):Wyświetl post
Trwają rozmowy dotyczące Omraniego. To akurat mogłoby być rzeczywiście spore wzmocnienie, więc oby skończyły się pomyślnie.

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18328059
Cytat:
Nie znam dobrze tego zawodnika, więc nie będę się wypowiadał na temat tego, co potrafi, a czego nie, czy spełnia bądź nie spełnia ten warunek. Na razie filmiki w internecie nie pokazują, by był jakimś geniuszem. Wygląda na nich na zwykłego przeciętnego zawodnika, który oby ładnie się u nas rozwijał pod ręką Rude. Nie spodziewam się, by już teraz okazał się jakimś realnym wzmocnieniem.

jak Markus widzi 30-letniego chłopa, który w Rumunii ostatni dobry sezon miał 4 lata temu, a od tamtej pory głównie oskarżają go o nadwagę i lekceważenie treningów, a podrzuca nam go agent Rodado, to robi oczy jak pięciozłotówki
jak do Wisły przychodzi 18-latek z Garbarni na uzupełnienie składu z potencjałem na rozwój, to Markus z dwóch kont na Twitterze pisze że co to ma być za transfer, a tutaj że przeciętny, mimo że gołym okiem na tle przeciwnika z ekstraklasy widać, że dużo potrafi nawet na poziom tej swojej II czy III ligi, a o jego istnieniu dowiedział się wczoraj
przecież to jest jakiś kosmos, jak mu się to skleja w głowie, nie wiem
Ostatnio edytowane przez Watts : 21.02.2024 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując