Markus napisał(a):

|
Carbo w meczu ze Stalą miał przechwyty, dobre podania, ładnie asekurował kolegów, strzelił gola. Miał też więcej błędów niż zwykle, ale gdyby nie on i jego ogólny wkład w grę, przegrywalibyśmy zapewne nawet wyżej niż 1:0, bo nie byłoby choćby tego gola na 1:1, a wtedy w ogóle nie byłoby szans na remontadę w końcówce...
|
Wszyscy, poza fanbojami na forum, ocenili Carbo fatalnie za ten mecz.
Wychodzi, że uważasz, że wszyscy poza tobą się mylą.
Zaś co do bramki to VAR na meczu uznał, że Rodado strzelił. Więc gol zostałby uznany nawet jakby Carbo nie strzelił. Analiza po meczu nie zmienia wyniku meczu.