|
Carbo zagrał piach.Oprócz sprokurowania straty bramki i rzutu karnego miał jeszcze kilka bardzo ryzykownych zagrań i zachowań-jak nie Carbo.Trudno na podstawie jednego słabego meczu odesłać chłopa na trybuny nie widząc jak prezentuje się na treningach.Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć,że przydarzył mu się słabszy występ i nie ma sensu bić na alarm,ale może też być tak,że jest w dużo gorszej formie niż jesienią i to byłby na prawdę wielki problem.
|