|
To bardzo ciekawe, że wysyłasz za mnie CV. Choć pewnie większej powagi by ci dodało gdybyś sam się przedstawił. Ja na tym forum (kiedy jeszcze jako tako funkcjonowało i ktoś je używał) anonimowy nigdy nie byłem.
Nie mam nic przeciwko Garbarni - sympatycznie było ich oglądać grających na wyższym poziomie. Oczywiście nie napiszesz, że sprzedali grunty które mieli w użytkowaniu wieczystym i były przeznaczone pod cele sportowe. Wykorzystali kruczki prawne a potem zawarli ugodę z miastem. I myśleli że jak raz się udało to już za każdym razem mogą lecieć w uja, bo przecież są zasłużonym klubem. Na szczęście miasto i radni się opamiętali. Klubu szkoda, ale w cywilizowanym mieście nie powinno być miejsca na to co robiła przez ostatnie lata Garbarnia.
|