Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22224
Stary 21.02.2024, 11:06
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Tona argumentów widzę, tylko po to, żeby nie napisać, że poprzednie rządy Garbarni leciały w uja (pod tym względem rzeczywiście mamy coś wspólnego) i zamiast budować podwaliny ekonomiczne klubu to przepaliły hajs, który dostali za wątpliwą wyprzedaż gruntów na swoje pensje i piłkarzy (wspaniale, że awansowali do pierwszej ligi - teraz za to zapłacą bankructwem). I tak jak kandydat PO jest Wiślakiem, tak i w innych ugrupowaniach takich znajdziesz. Co więcej, u Majchrowskiego w ekipie też by się takich paru znalazło, tylko co z tego?

Wisła musi mieć jak najmniej wspólnego z urzędem i politykami i miejmy nadzieję, że w kampanii wyborczej kandydaci będą się trzymać jak najdalej od tego tematu.
tona argumentów, a nie odniosłeś się do żadnego

tak jak radni i aktywiści Gibały powtarzasz półprawdy o tym, że ktoś przepalił zaliczkę za poprzednie działki - od tamtej pory na Garbarni powstał budynek klubowy, trybuna, nowe obrócone o 90 stopni boisko i dwa boczne, zagrali sezon w I lidze i kilka w II, gdzie nie dosyć że za każdym razem mieli prawie najniższy budżet, to jeszcze w I lidze dzięki paru sponsorom i kasie z TV budżet się po prostu spiął
potwierdzasz to o czym napisałem, że dla przeciętnego mieszkańca suma zaliczki która krąży w internecie jest astronomiczna, i zwykłym ludziom gul skacze bo nie rozumieją, że nawet bez rozbudowy infrastruktury to jest kilka sezonów bieżącego utrzymania drużyny na poziomie centralnym - na tej nieświadomości żerują radni i ludzie nieprzychylni Garbarni robiąc wokół tego narrację, że ktoś to przeżarł, rozdrapał i rozkradł
potem na radzie miasta albo dzielnicy słucham kosmitów wspieranych przez Fijaka i Maślonę, którzy jeśli akurat nie bredzą o zimorodkach nad rzeczką i korytarzach powietrznych są święcie przekonani, że Garbarnia pojedzie dalej na samym szkoleniu dzieciaków i ewentualnie jakichś drobnych od miasta. nie chcę potem słuchać tego jeszcze raz przy sprawie Wisły, jak przeciętnemu wyborcy Gibały (fajnopolakowi nienawidzącemu sportu, kibiców itede itepe) ktoś przedstawi bilans wydatków miejskich ponoszonych za stadion, albo przykleją się do niego jacyś aktywiści, chociaż podnieść rękę na Wisłę jest trudniej niż na Garbarnię

zgadzam się że Wisła musi być jak najdalej od Gibały, bo wtedy jeszcze po dostaniu roboty przy nowym prezydencie będziesz musiał nawijać makaron tutaj i w internecie, że to miasto ma rację

Ostatnio edytowane przez Watts : 21.02.2024 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując