Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22223
Stary 21.02.2024, 10:51
Tona argumentów widzę, tylko po to, żeby nie napisać, że poprzednie rządy Garbarni leciały w uja (pod tym względem rzeczywiście mamy coś wspólnego) i zamiast budować podwaliny ekonomiczne klubu to przepaliły hajs, który dostali za wątpliwą wyprzedaż gruntów na swoje pensje i piłkarzy (wspaniale, że awansowali do pierwszej ligi - teraz za to zapłacą bankructwem). I tak jak kandydat PO jest Wiślakiem, tak i w innych ugrupowaniach takich znajdziesz. Co więcej, u Majchrowskiego w ekipie też by się takich paru znalazło, tylko co z tego?

Wisła musi mieć jak najmniej wspólnego z urzędem i politykami i miejmy nadzieję, że w kampanii wyborczej kandydaci będą się trzymać jak najdalej od tego tematu.
Odpowiedz cytując