Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93402
Stary 20.02.2024, 22:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Brakuje nam młodzieżowców więc to jest dobre rozwiązanie.
Poza tym Duda też był w Garbarni
na pewno najlepszy zawodnik Garbarni teraz, jeszcze w II lidze grał od deski do deski jako 17-latek, umie strzelić z dystansu, rozegrać i odebrać, niezłe przyspieszenie i balans, fajne czytanie gry - inteligentny gość jak na swój wiek
w idealnym świecie byłby rok, dwa lata młodszy i super transfer - to na pewno ostatni dzwonek dla niego, żeby zmienić klub na o wiele lepszy i jeszcze się poprawić, zanim wskoczy dwójka z przodu

https://www.youtube.com/watch?v=I1nZ2ZMblno
tutaj na tle przeciwnika z ekstraklasy (nr 16)
Odpowiedz cytując