Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93401
Stary 20.02.2024, 21:55
Brakuje nam młodzieżowców więc to jest dobre rozwiązanie.
Poza tym Duda też był w Garbarni
B.Karcz napisał(a):
Oba kluby dobrze współpracują od kilku lat. Wisła ogrywała swoich zawodników na wypożyczeniach w Garbarni z korzyścią dla tego ostatniego klubu i samej siebie. Sztandarowym przykładem ostatnich lat jest Kacper Duda. Wypożyczony do "Brązowych", zagrał tam dobry sezon, wrócił do Wisły i dzisiaj jest jej czołowym zawodnikiem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując