Brakuje nam młodzieżowców więc to jest dobre rozwiązanie.
Poza tym Duda też był w Garbarni
B.Karcz napisał(a):
|
Oba kluby dobrze współpracują od kilku lat. Wisła ogrywała swoich zawodników na wypożyczeniach w Garbarni z korzyścią dla tego ostatniego klubu i samej siebie. Sztandarowym przykładem ostatnich lat jest Kacper Duda. Wypożyczony do "Brązowych", zagrał tam dobry sezon, wrócił do Wisły i dzisiaj jest jej czołowym zawodnikiem.
|