Czemu ocena wg mnie Carbo jest bardziej niekorzystana w stosunku do Dudy
Porównujmy czas gry 75 min vs 97.
Porównujemy pozycję środkowy pomocnik vs defensywny pomocnik
Kto ma na sobie większą odpowiedzialność i powinien mieć większy % celnych podań? Oczywiście Carbo. I tak samo było na jesień gdy miał średnio 90% podań celnych.
Porównajmy też straty Duda 16 strat vs Carbo 13. I tutaj też, na ile strat można sobie pozwolić w ataku, a na ile w pierwszej/drugiej tercji boiska?
Nie mam wątpliwości że Duda rozegrał dobry mecz, a jeśli ktoś dynamizowal nasze akcje, to był to Duda.