Karherop napisał(a):

I tym sposobem wygrywając w piątek lądujemy tymczasowo na ... Fotelu lidera.
To dość przewrotne, niemniej będzie to i tak ciężkie spotkanie
|
Tymczasowo albo nie, ale trzeba najpierw wygrać, a z tym bywa u nas różnie. Oby presja nie sparaliżowała naszych.