Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3638
Stary 20.02.2024, 20:33
Tak naprawdę trudno na tym etapie wyrokować kto o co walczy. Albo inaczej - liczba drużyn teoretycznie grających o awans jest duża, różnice punktowe są małe, kilkumeczowa seria może pchnąć kogoś na szczyt tabeli albo zrzucić do środka.

Tychy to nie jest żaden dominator, ani Arka, każdy może wygrać z każdym.
Jeżeli będziemy regularnie wygrywać to awans mamy w kieszeni. Jeżeli
Dlatego nie przeraża mnie przepchnięty mecz ze Stalą, myślę że z taką grą mogą jeszcze urwać punkty kilku zespołom z lepszym dorobkiem. Bardziej boję się himeryczności, wahań formy i głupio traconych punktów. Ruch wiele meczy wygrał rzutem na taśmę, po brzydkiej grze - ale je wygrał i dlatego awansował.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2024 o godz. 20:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując